top of page

KOÇLUK PROGRAMLARI

 Koçluk Nedir?

Koçluk kişiler için bir keşif ve farkındalık yolculuğudur. Kendini, değerlerini, fark yaratan güçlü yönlerini keşfedip, kendine uygun belirlediğin anlamlı hedeflere doğru odaklanarak ilerlemektir. Belirlenen hedefler kişinin hayatının her alanında, gerçek potansiyelini yaşadığını ona hissettirecek her şey olabilir.

Profesyonel bir koç olarak, olmak istediğin kişi ve hayallerini gerçekleştirme yolunda ilerlerken, sana ihtiyaç duyduğun hedefleri belirleme, planlama, önceliklendirme, odaklanma ve motivasyonunu sürdürebilmen için sana yol arkadaşlığı yaparım. Sen sonuçları yaratırken ben onlara şahitlik ederim.

Doğada Koçluk

Doğanın zekasından ilham alarak yola çıktığım “Doğada Koçluk Programı” kendinin lideri, ekibinin lideri olmak isteyen yöneticiler, ebeveynler ve iyiyi büyütmek üzere harekete geçmeye hazır olan herkes içindir.

Yaşamın temposu ve değişimin hızı, bazen bizi kendi denge halimizden uzaklaştırır. Doğadaki sistemler gibi insan da hep dengeye gelmeye çalışır. Düzensizliğin içinde denge halimizi doğanın yaratıcı enerjisi ile keşfederek ilerlediğimiz bu koçluk süreci, yaşamda denge halini yaşamak isteyen kişiler içindir. Seanslarımız için ne ofis, ne skype… İstanbul’un tüm parkları, kalan yeşil alanları, koruları hizmetimizde. Kapalı mekanların dışında, güneşli bir günde, belki yağan yağmurun altında, belki de karların ayaklarımızın altında ezilen sesleri ile. Ve birlikte önce kendin için daha sonra sevdiklerin için zaman yaratarak…

Seans sayısını birlikte belirleyeceğimiz paket olarak alabileceğiniz bir programdır.

Güz Jeton

Benim Yolum

İş yaşamında kadınların kendi liderlik vizyonlarını geliştirmeleri, üst pozisyonları hedeflerken iş-yaşam dengesi kurmaları ve dayanıklılık geliştirmeleri üzerine koçluk programıdır.

Seans sayısını birlikte belirleyeceğimiz paket olarak alabileceğiniz bir programdır.

Alanında Yürüyüş Kadın

Hayatını Yenile

90 günlük “Hayatını Yenile” koçluk programında her ay;

Seni neyin neşelendirdiğini keşfet, mutluluk kaynağın ve yaşam gücünle bağlantı kur.

Hayatında gerçek bir bahar temizliği yap, toksik ilişkilerini ve seni aşağı çeken enerjileri serbest bırak. Kendi başarı tanımına doğru ilerlerken, güçlü hedefler ve destekleyici alışkanlıklar yarat.

“Günlük rutinlerini kır ve hayat denen mecradan olabildiğince keyif al.”

girls-407685_1920.jpg
bottom of page