top of page

16 Eyl Çar

|

Yeri henüz belli değil

Yaşamda Gücünle Buluş

Güçlü yönler farkındalığı bizi çok daha etkin ve potansiyelimize yakın tutar. Bu farkındalığı geliştirmek ve dengede yaşama geçirmek için yapılan bir atölye çalışmasıdır.

Yaşamda Gücünle Buluş
Yaşamda Gücünle Buluş

Saat ve Yer

16 Eyl 2020 21:00 GMT+3

Yeri henüz belli değil

Etkinlik Hakkında

Herkesin güçlü yönleri ve bunları geliştirme potansiyeli var. Güçlü yönleri fark etmek ve sahip çıkmak, bunları birer kişisel kaynak olarak yaşamda nasıl kullanacağımızın başlangıcıdır.

İster ebeveyn, ister yönetici, ister çalışan, ister öğretmen, isterseniz kişilere yaşam yolunda destek veren profesyoneller olun kişisel güçleriniz “doğal” kaynaklarınızdır. 

Yapılan tüm araştırmalar, güçlü yönlerinin gelişiminin insanların kendilerine daha iyi bir hayat yaratmalarında yani başarmak istedikleri hedeflerinde daha hızlı sonuçlar yaratmaları, dayanıklılıkları, yaşama bağlılık ve tatmin düzeylerinin artmasında destek olduğunu gösteriyor. 

Bu atölye çalışmasında yapacağımız uygulamalarla güçlü yönümüzü keşfedip onları nasıl parlatacağımız konusunda iç görü oluşturacağız. Güçlü yönlerimizle dışarıdan nasıl göründüğümüze bakacak, nasıl dengeleyeceğimizi konuşacağız.

Güçlerimiz kim olduğumuzu yansıtır ve yaşam sevincini kalplerimize taşıyan özelliklerimizdir.

Kendimiz ve birlikte olduğumuz kişiler için…

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page